NERGİS İnşaat İstanbul Türkiye ve yurt dışı müteahhitlik firması olarak kurulmuştur.NERGİS inşaat altyapı işleri ve endüstriyel tesisleri ve konut  olmak üzere inşaat sektörünün birçok alanında hizmet vererek kendini kanıtlamış  ve uzmanlaşmıştır. 100`ün üzerinde proje zamanında  başarıyla tamamlanmıştır.NERGİS`inşaatın işlerinin kapsamında bulunan Bina - Konut İnşaatı işleri Kat Karşılığı İnşaat Yapımı İş Merkezi İnşaatları Fabrikalar, Sanayi Tesisleri Yol, Köprü, Menfez İnşaatları Deprem Güçlendirme İşleri Bina Onarım İnşaatı Mühendislik, Mimarlık Proje, Proje Yönetimi, kontrolluk hizmetleri dir. NERGİS inşaat, insan kaynaklarına ve inşaat makine ekipmanına yatırım yapmış durumdadır. NERGİS inşaat, geçmişten gelen deneyimini, ISO 9001:2000, ISO 14001 VE OHSAS 18001 kalite belgesi ile kanıtlamış ve projelerinizi üstlenmeye ve bir ortağınız olmaya hazırdır.

Vizyonumuz
NERGİS İnşaat olarak, gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren, uzman personel ve çalışan bütün alt kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden ödün vermeden devam etmektir
Misyonumuz
NERGİS İnşaat  inşaat sektörüne gönül vermiş eğitimli, uzman personel gücüyle yeni teknolojiler kullanarak işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir.İnşaat firmamız proje aşamasından, bitirme aşamasına kadar gerekli özeni ,kaliteyi ve üstün teknolojileri kullanarak sektörde saygıyı görmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
NERGİS İNŞAAT HAKKINDA
İNŞAAT İŞLERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ